↑ חזור ל אודות המועמדות

טליה עומר

שם:  טליה עומר

תאריך לידה: 25.10.58

שנת עלייה

מקום לידה: ישראל

מקום מגורים: שכניה , משגב

השכלה:
תואר ראשון מדעי החברה בהצטיינות
תואר שני במנהל עסקים MBA

שירות צבאי: סמלת ת"ש, מכ"ית

מקצוע:  מנהלת גשר לעתיד.

שפות: עברית שפת אם , אנגלית ברמה גבוהה

טליה גדלה בקיבוץ עין גדי, שם גם נישאה וילדה את שלושת ילדיה. בקיבוץ הקימה ענף חדש שנקרא בזמנו "מרכז טיולים ואירועים עין גדי" , ריכזה את חברת הילדים והייתה מזכירת קיבוץ.

מעל 20 שנה היא חיה בישוב שכניה אשר נמצא על הר שכניה במועצה אזורית משגב.

היום, מנהלת את גשר לעתיד, מכון היושב במכללת אורנים ועוסק בצמצום פערים בין מרכז לפריפריה.  הפעילות כוללת ליווי רשויות וארגונים על בסיס שיתופי פעולה וראייה מערכתית, תוך קבלת החלטות מבוססות נתונים, באמצעות הכלים שגשר לעתיד מפתחת.

עד לפני שנתיים כיהנה כסמנכ"ל במשרד לפיתוח הפריפריה, הנגב והגליל, בין יתר הפרויקטים אותם ניהלה מטעם המשרד – תכנית הצפון , מענה אזרחי למעבר צה"ל דרומה ועוד. טליה עבדה כ- 10 שנים ברשות לפיתוח הגליל במנעד רחב של תפקידים כולל ניהול הרשות. הקימה שולחנות עגולים לטובת פיתוח התעשייה, התיירות, צמיחה דמוגרפית ועוד. הפסטיבלים הרשומים על שמה – פסטיבל "ימי ענף הזית", "חורף של ציפורים" ו"בשביל היין". הייתה בין מובילי הקמת בית הספר לרפואה בצפת והובלת תכניות משלימות לקידום הבריאות בצפון.

קודם לכן עבדה טליה במט"י לב הגליל שם ליוותה מאות יזמים בבנית וצמיחת העסק שלהם לצד ליווי רשויות ועמותות.

במסגרת פעילויות התנדבותיות עבור נשים – ייסדה עם נשים נוספות את פורום נשים כרמיאל משגב, הובילה את צעדת היל"ה "הולכים יחד לבריאות האישה", יזמה את פרויקט – תעבירי את זה הלאה ועוד.